Dvůr pod Starýma Horama Vinařský penzion

Boršice 746

Vážení hosté, představujeme Vám projekt Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA, který nabízí kompletní služby ve vinařské turistice. Splní Vám Vaši touhu po poznání našeho kraje v okolí královského města Uherské Hradiště, hradu Buchlova a našich malebných sídelních Boršic.

Je pro Vás připraveno ubytování ve stylových, komfortně zařízených pokojích až pro 30 osob. V restauraci si můžete vybrat z místních specialit a taktéž můžete navštívit podzemí – sklepy, které mají stylovou architekturu a to klenby křížové, valené a rotundální. Ve velkém sklepě se dozvíte historii okolí, budete seznámeni se zpracováním hroznů v minulých stoletích, ale také můžete ochutnat vína přímo ze sudu ještě v přírodní podobě před lahvováním.

A pokud by Vám to bylo málo, tak Vás zde rádi přivítají v privátním wellness, kde si můžete v poklidu dát náš vlastní sekt a odpočinout si ve vířivce či sauně.

Taktéž venkovní prostředí zvláště v měsících tepla Vám nabídne možnost procházky v našem areálu, kde máme bylinkovou stezku či naučnou vinařskou stezku, která Vám opět s košíčkem dobrot a vína poskytne klid, pohodu a vnímání smyslu víno a vinohradnictví.

A když ani to Vám nebude stačit, tak můžete sednout do sedla námi zapůjčeného kola a vyrazíte do krajiny protkané sítí cyklostezek s mnoha pamětihodnostmi při řece Moravě a nebo v kopcích kolem starobylého hradu Buchlova.

PLÁNUJETE SVATBU?

Vinařský penzion DVŮR POD STARÝMA HORAMA  je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Svatební hostina probíhá v restauraci se stylovým nábytkem a krbem, s kapacitou 75 osob.

Součástí restaurace je krytá venkovní terasa, která slouží  pro  tancování a zábavu.   Pro svatební obřad můžete využít venkovní  prostory našeho areálu, za nepříznivého počasí může probíhat obřad na kryté terase.

Stavební hostina i zábava je pro hosty uzavřena a vše se odehrává v naprostém soukromí.

Cenové nabídky se vytváří na základě individuálních požadavků, cena jednotlivých menu je závislá na složení a výběru jídel. Uvaří zde pro Vás klasické menu, modernější kuchyni, rauty i další občerstvení. Pokud jste příznivci grilování, nabízí Vám zde možnost grilovat v naší nové stylové grilovně a udírně, kde Vám připraví různé druhy masa, ryb nebo zeleniny.

ŠLAPÁNÍ HROZNŮ DÍVČÍ NOHOU 2020

Mapa